FY Hakkında

FY Logistic olarak bizlerin yapabileceklerine ve tarihçesine buradan ulaşabilirsiniz.

FY Logistic ile Herşey

Kontrol Altında

FY Logistic, Müşterileri için en uygun lojistik planının yüklerin çıkış noktasından varış noktasına kadar takip ve kontrol yeteneği ile doğru bilgiyi doğru zamanda geliştirdiği kaliteli servis ve müşteri memnuniyetinin zirvede tutulduğu bir anlayışla sizlere hizmet etmektedir.

Uluslararası yapılmış anlaşma ile hizmete hazır acenteler ve 8 adet Romanya, Hollanda ve Gürcistan menşeili araçlarımız ile sizlere Zati Eşya Taşımacılığı, Özel Diplomatik taşımalar, Karayolu nakliyesi ve parsiyel taşımalar sunmaktayız. İngiltere, İspanya, Fransa, Benelux, Almanya, İtalya, İskandinav Ülkeleri, Doğu Avrupa Ülkeleri ( Sırbistan, Arnavutluk, Makedonya ), Ortadoğu, Kuzey Afrika ( Fas, Tunus, Cezayir ), Rusya ve Türk Cumhuriyetleri hatlarında her türlü servisi zamanında ve çok yönlü olarak verebilmekteyiz.FY Logistic, Ekspress Minivan taşımacılığı ile müşterilerine acil sevkiyat kategorisinde 15 m3 Max 1.000 kg koşulu ile 3-4 İş günü içinde Tüm Avrupa ve Balkan ülkelerine mal teslimi yapmaktadır.

Tüm sunduğumuz hizmetlerden yararlanmak için direkt olarak uzman ekibimizle görüşebilir ve mükemmel bir lojistik planı kurabilirsiniz.

ISO Belgelerimiz

TÜM DÜNYA NET'TE

Dünya Genelinde tüm ithalat-ihracat firmalarının sizin iş potansiyelinizi öğrenmeleri için, tek gereken; yaratıcı bir lojistik planı ile birleşmiş profesyonel bir hizmettir.

GÖZLER ÜZERİNİZDE

İşgücünüzü bütün benliğiyle FY logistic uzman ekibinin işbilrliğiyle, her türlü olanaktan yararlanılarak ortaya çıkarılan bir lojistik projesi, tüm gözleri üzerinize çekecektir.

7/24 DESTEK

FY Logistic tarafından yürütülen tüm nakliyat projeleriniz için, hafta içi ya da haftasonu farketmeksizin profesyonel lojistik danışmanlarımızla iletişim kurabilir, probleminize çözüm bulabilirsiniz.