Kalite Politikamız

FY Logistic Misyon, Vizyon ve Kalite Politikamızı inceleyebilirsiniz.

FY Logistic ile Herşey

Kontrol Altında1.

Misyonumuz

Her zaman daha iyi çalışma şartları oluşturmak için çalışmak, Ekibi motive ederek iş verimliliğini çoğaltmak, Teknoloji ve yeni gelişmeleri takip edip ve projelerin her basamağında hayata geçirmek, Bilgi dağarcığını etkin ve verimli kullanarak olası aksiliklerden kaçınmak.

2.

Vizyonumuz

FY'nin yurtiçi ve yurtdışında aynı sektörde yer alan şirketler arasında üst konuma yükselmesi, kalite ve bilgiden asla ödün vermeden büyümesi, istikrarlı büyümenin her projeye yansıtılması, uygun bütçelerle en iyi projeleri gün ışığına çıkartmaya çalışarak müşterilerin maksimum seviyede karşılık almasının sağlanması.

3.

Kalite Politikamız

Müşteri dilek ve şikayetlerini tam anlamıyla kavrayarak; Kalite ve iş akdi konularında en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamak, kazandığımız tüm tecrübeleri istikrarlı bir şekilde kullanarak müşterilerimize uygun bütçeyle yüksek kalitede hizmet sunmak, Oluşturduğumuz Kalite Politikasına istinaden programlı çalışma ve eğitimler sonucu ilelebet yükselme ve gelişme sağlamak.

TÜM DÜNYA NET'TE

Dünya Genelinde tüm ithalat-ihracat firmalarının sizin iş potansiyelinizi öğrenmeleri için, tek gereken; yaratıcı bir lojistik planı ile birleşmiş profesyonel bir hizmettir.

GÖZLER ÜZERİNİZDE

İşgücünüzü bütün benliğiyle FY logistic uzman ekibinin işbilrliğiyle, her türlü olanaktan yararlanılarak ortaya çıkarılan bir lojistik projesi, tüm gözleri üzerinize çekecektir.

7/24 DESTEK

FY Logistic tarafından yürütülen tüm nakliyat projeleriniz için, hafta içi ya da haftasonu farketmeksizin profesyonel lojistik danışmanlarımızla iletişim kurabilir, probleminize çözüm bulabilirsiniz.